تبلیغات
. - مطالب دی 1394
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.تکذیب ادعاهای دروغین در مورد اجماع
   

به گزارش سولدوز خبر، فضای مجازی شهرستان نقده ماه هاست که متأثر از انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است و با نزدیک شدن به اعلام نظر نهایی شورای نگهبان درباره صلاحیت نامزدهای انتخاباتی، این تنور داغتر هم می شود.

اما عده ای بیش از یکسال است که با طرح مباحث تند انتخاباتی در فضای مجازی قصد دارند تا توجه ها را به خودشان جلب کنند. افرادی از حدود یک سال پیش بدنبال تشکیل اجماع بودند و مدتی بعد در فضای مجازی گروهی با حمایت برخی عوامل میدانی شکل گرفت که بعد از مدتی در مدیریت آن تغییراتی ایجاد شد. بتدریج در این گروه مجازی هم مدعیانی در نقش منجی سولدوز خود را بانی اجماع معرفی کردند. اینها اگرچه در مرامنامه خود مدام بر بیطرفی، عدم دخالت عملی در تشکیل معتمدین تاکید داشته و هدف اصلی خودشان را صرفا ترویج گفتمان اجماع می دانند اما گهگاه اخباری را منتشر می کنند که حاکی از تقلای آنها برای نفوذ در جمع شورای معتمدین است. این در حالی است که بسیاری از حامیان کاندیداها این گروه را صرفا محلی برای تبادل آرا می دانند نه اینکه مدیران گروه که اصلا وزنی در فضای سیاسی نقده ندارند، خود را ناجی سولدوز و بانی اجماع معرفی نمایند.

با وجود اینکه سران این گروه مرتب اهدافشان را تغییر میدهند و حتی یکی از مدیران اصلی گروه اذعان کرده که "این گروه هیچ غلطی در انتخابات نمیکند" ولی سران دیگر گروه هنوز این ادعا را باور ندارند.

اخبار موثق رسیده به دست خبرنگار سولدوز خبر نشان می دهد که در پشت پرده ادعاهای رنگانگ سران گروه فوق، اختلاف نظرها شدیدتر از آن است که بتوان آن را به یک اختلاف سلیقه تقلیل داد بطوری که با انشقاق در مدیریت اجماع مورد ادعای آنها، هم اکنون برخی مدیران گروه جلسات شبانه خودشان را مخفیانه و به دور از چشم دیگر مدیران برگزار می کنند و حالا کار به جایی رسیده است که برای اطمینان دادن به سایر اعضای گروه مجبور شده اند به وعده هایی که صحت و سقم آن ها در هاله ای از ابهام است به هواداران خود اطمینان بدهند که کارشان به سرانجام نزدیک شده است.

از آنجایی که هیچیک از سران این گروه وزن سیاسی و پایگاه اجتماعی قابل توجهی در شهر ندارند به اجبار مجبور به هزینه کردن از متدیّنین و بزرگان شهر شده اند. در همین رابطه در گروه مذکور ادعا شده است که حجت الاسلام منیری امام جمعه محمدیار با تأیید اقدام این گروه در تشکیل اجماع، گفته است که نقش او در این اجماع مستقیم نخواهد بود.

اما نتیجه پیگیری های خبرنگار سولدوز خبر خلاف این ادعا را اثبات کرد.[ ادامه مطلب ] | [ کلمات کلیدی ] : اجماع سولدوز-اجماع در سولدوز-
[ مرتبط با ] : کل اخبار اخبار آذربایجان
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : سه شنبه 22 دی 1394

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.