تبلیغات
. - کلاهبرداری وام خبرنگاری با دو نامزد انتخابات مجلس هم ارتباط پیدا کرد
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.کلاهبرداری وام خبرنگاری با دو نامزد انتخابات مجلس هم ارتباط پیدا کرد

به گزارش سولدوز نیوز  به نقل از سولدوز خبر، پس از انتشار ماجرای وام خبرنگاری در نقده، تعداد دیگری از فریب خوردگان قدیمی و جدید با مراجعه به دفتر سولدوز خبر جزئیات بیشتری از این اتفاق را روشن کردند.

حامد، شاید آخرین قربانی باشد که در حدود دو ماه پیش با رویای دریافت مبلغی وام با سود کم حدود سه میلیون تومان پول را بدون دریافت رسید و فقط از سر اطمینان و اعتماد، در اختیار این شخص قرار داد و حالا با رسانه ای شدن آن می خواهد اصل پولش را پس بگیرد ولی تا لحظه تنظیم این خبر هنوز موفق به این کار نشده است.

اغلب قربانیان روی این نکته تأکید داشتند که اعتمادشان به این شخص به این خاطر بوده که شخصیت های شناخته شده نقده با وی مراوده و همکاری نزدیک مطبوعاتی داشته اند.

از نکات قابل تأمل این ماجرا، فعالیت دو تن از کاندیداهای احتمالی مجلس دهم درهیئت تحریریه نشریه این شخص میباشد.در همین زمینه پایگاه خبری تحلیلی نگاه یک از قول یکی از مالباختگان نوشته است: "داشتن رابطه نزدیک با معتمدین و بزرگان شهر یکی از دلایل اعتماد مردم به این شخص بوده است. مسئولینی که از چندین سال قبل، از اقدامات این خبرنگار آگاه بودند اما به دلیل "رودربایستی" ترجیح دادند در مقابل این فریب کاریها سکوت کنند."

اکنون مردم این سوال را از خود میپرسند که  دو تن از مدعیان انتخابات مجلس دهم که جزو اهالی قلم میباشند و در مقابل این اقدامات سکوت کرده اند چگونه ادعای پیگیری و مطالبات مردم شهر نقده در مجلس را دارند. در حالیکه به خاطر نشر مطالبشان نزدیک به 10 سال در اینباره سکوت کرده و به تماشای جوانانی نشسته اند که در دام این خبرنگار افتاده اند.

یکی از چهره های شناخته شده شهر که فعالیت های گوناگونی در عرصه های فرهنگی، سیاسی و مطبوعاتی نقده دارد با تأیید ضمنی ادعای قربانیان به خبرنگار سولدوز خبر گفت: ما برداشتمان این بود که این شخص فقط با یک نفر به مشکل مالی برخورده و سعی داشتیم این مشکل را حل کنیم ولی بعد مطلع شدیم که از بسیاری به بهانه های مختلف پول گرفته، منتها سؤالم این است کسانی که امروز ما را متهم می کنند، آیا با اطلاع ما پول را به وی پول داده اند که امروز ما را مقصر میدانند؟

این معتمد می افزاید: ما قبل از اینکه این موضوع رسانه ای شود قصد داشتیم از وی درباره کارهایش توضیح بخواهیم و بگوییم که آقای فلانی، تا امروز آبروداری کردیم اما حالا دیگر لطمه این کارهای تو را قلم و فرهنگ این شهر میخورد.

وی تصریح کرد: هر کس با وجود در اختیار داشتن قلم، خیانتی مرتکب شود خائن است.

 

بنا به آخرین خبرهای رسیده به دست سولدوز خبر، احتمالا تعداد قابل توجهی از مالباختگان به منظور احقاق حق خود با مراجعه حضوری به دادگستری پیگیری قانونی این موضوع را از مراجع قضائی خواستار شوند.

[ ] | [ کلمات کلیدی ] : وام خبرنگاری-نقده-سولدوز-
[ مرتبط با ] : اخبار آذربایجان اخبار ویژه کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : یکشنبه 15 شهریور 1394

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.