تبلیغات
. - حمله مستقیم فیمینیسم وکودک سالاران سیما به شخصیت مرد
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.حمله مستقیم فیمینیسم وکودک سالاران سیما به شخصیت مرد
در آستانه روز پدر: حمله مستقیم فیمینیسم وکودک سالاران سیما به شخصیت مرد
شاید بتوان گفت بدترین هدیه روز پدر در این سریال به شخصیت مرد ها داده شد.پدر در این سریال شخصی است که همه اهل خانه از دست کارهای احمقانه او در رنج هستند.بعضی از شما هم مجموعه طنز شمعدونی رو دیدید ، سریال طنز خانوادگی به کارگردانی سروش صحت که از شبکه سه سیما پخش میشود.
کل این سریال عرصه تاخت و تاز افکار فیمینیستی و افکار کودک سالارانه به شخصیت پدر می باشد.
شما در این سریال با خانواده ای مواجه میشوید که تمام افراد خانواده بجز پدر منطقی می باشند.
پدر فردی است که هر زمان به نفعش هست قانون گراست و وقتی که به ضررش هست قانون را زیر پا میگذارد. پدر کسی است که قول می دهد و به قول خود عمل نمی کند پدر شخصی است که به وسایل شخصی دیگران تعدی میکند. فردی خیال باز و ساده است .او خیلی از روابط را نمی فهمد و نکته مهم اینکه همه اهل خانواده و حتی فرزندان هم دائم پدر را سرزنش می کنند! 

پدر انگار کودکیست که همه از دستش ناراحتند و کارهای بی ادبانه اش داد همه را درآورده.در چند جای سریال علاوه بر اینکه تلویحا به حق حریم خصوصی فرزندان در خانه اذعان کرده بعلاوه پدر را متهم به نقض حریم خصوصی مادر پسر و دختر خانواده کرده است!!! گویا حریم خصوصی یک اتاق برای فرزندان برای پدری که می بایست همیشه مواظب خلوت کودکان باشد یک حریم حرام و ممنوع می باشد.
سبک زندگی که این سریال به شدت به دنبال مطرح کردن آن است خانواده ای را بیان میکند که همه اعضای آن جز پدر محور خانواده هستند چیزی که آموزه های دینی ما به شدت مخالف آن است! در این سریال شخصیت مرد در خانواده ها به شدت تخریب می شود و حس همزاد پنداری که در مادران و برادران و خواهران ما در خانواده ها ایجاد میشود منجر به ذهنیت منفی بینندگان سریال به شخصیت مرد در اجتماع پدید می آورد . در واقع می توان گفت در آستانه روز پدر بدترین هدیه ای که میشد به تک تک مرد های کشورمان بدهیم توسط سروش صحت کارگردان این سریال داده شد!

احسان قلندری


[ ]
[ مرتبط با ] : گزارش ومقالات اخبار کشور کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.