تبلیغات
. - ورزشکاران نقده کارخانه قند و شرکت تعاونی خوش پخت نقده را تهدید به تحریم کردند
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.ورزشکاران نقده کارخانه قند و شرکت تعاونی خوش پخت نقده را تهدید به تحریم کردند

به گزارش سولدوز نیوز به نقل از سولدوز خبر؛ جمعی از جوانان و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی شهرستان نقده در تماس های مختلفی که با سولدوز خبر داشتند ، از تحریم شرکت تعاونی خوش پخت و کارخانه آذرقند نقده خبر دادند .

حمایتهای مالی پیاپی خوش پخت و آذر قند نقده از تیم های ورزشی غیر بومی با بودجه های میلیونی از مهمترین دلایل این تصمیم عنوان شده است .

نوروز علیمردان ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نقده نیز با حمایت از موضع ورزشکاران و با تأکید بر اینکه نقده قطب طلایی ورزش کشور است ، از حمایت های مالی نجومی این دو واحد صنعتی در حمایت از تیم های غیر بومی بشدت انتقاد کرد .

علیمردان تصریح کرد : ما قهرمانان بسیاری در سطح بین المللی داریم اما متأستفانه برخی سرمایه داران شهر ما بجای توجه به پتانسیلهای جوانان بومی شهرستان نقده از تیمهای والیبال ارومیه و یا تیم هنرمندان حمایت مالی میکنند در حالیکه تیم های مدال آور و مقام آور شهر ما مثل هاکی ، کوهنوردی ، قایقرانی ، کبدی ، والیبال ، فوتبال و ... در تب بحران مالی دست و پا میزنند .

گفتنی است در همین حال یکی از مدال آوران ورزشی نقده با اشاره به اتساع بوهای زننده از هر دو واحد صنعتی که در طول این سالیان اهالی روستاهای نزدیک را همواره آزار داده است ، گفت : امیدوار بودیم که صاحبان این دو واحد صنعتی برای جبران این بو هم که شده از ورزشکاران شهر خود حمایت میکردند .

ورزشکاران باتوجه به این موضوع که ، هیچ خانواده ای در نقده وجود ندارد که عضو جامعه ورزشی نباشد ، با اصرار بر این موضعگیری خود قصد دارند تا در صورت تداوم این روش ، در روزهای آینده مردم نقده را به خرید مرغ روز شهرهای همجوار تشویق کنند و کشاورزان را ترغیب کنند تا چغندرهای خود به کارخانه قند نقده تحویل ندهند .

شایان ذکر است که علیرغم حمایت های خوبی که شرکت تعاونی کشتار مرغ خوش پخت نقده از تیم والیبال ارومیه کرد این تیم با نتایج ضعیف خود باعث سرخوردگی هوادارانش شده است .

همچنین حمایت مالی کارخانه قند نقده از تیم هنرمندان ایران نیز واکنش مسئولین و اهالی ورزش این شهرستان را بدنبال داشت[ ] | [ کلمات کلیدی ] : آذرقند نقده-آ ذر قند نقده-آذر قند نقده-خوش پخت نقده-
[ مرتبط با ] : اخبار آذربایجان کل اخبار
محبوب کن - فیس نما
ن : مدیر سایت
ت : دوشنبه 9 دی 1392

مشاهده صفحه جدید
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.